Rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie

Nataliya Vaitkevich

Od 23.09.2024, godz. 12:00 do 13.10.2024, godz. 23:59 trwa rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie.

Poza zajęciami ogólnouniwersyteckimi ujętymi w programach studiów, studenci mogą zapisać się na dwa przedmioty ogólnouniwersyteckie nieobjęte programem studiów w ciągu roku bez dodatkowych opłat.

W tym roku nowością są bloki kompetencyjne, czyli grupy zajęć, których zaliczenie oznacza zdobycie kluczowych na rynku pracy kompetencji interpersonalnych, społecznych, osobistych i cyfrowych. Ukończenie wszystkich zajęć w ramach jednego bloku potwierdzone jest certyfikatem wydawanym jeszcze przed zakończeniem studiów.

Aby zarejestrować się na zajęcia, należy zalogować się w systemie USOSweb, wybrać zakładkę "kalendarz rejestracji" i odszukać jednostkę organizacyjną „Uniwersytet Mikołaja Kopernika”.

Lista zajęć do wyboru jest dostępna pod linkiem: https://www.umk.pl/studenci/zajecia-ogolnouniwersyteckie/